7 Aylık Kedilerime Kısırlaştırma

Hbbilda

İstanbul/Ataşehir' de ikamet ediyorum. 2 tane aylık dişi kedim var ve ikiside yaklaşık iki 2 aydır kızışıklar, bir biri bir biri ağlıyor ve çok üzülüyorum. Her zaman gittiğimiz veterinerimiz ikisi için kısırlaştırma işlemine 1300 tl istedi ve şuan bu fiyat benim bütçemi çok aşıyor.. Bildiğiniz uygun fiyatlı, kredi kartı ile işlem yapabilen veya bedava kısırlaştırma yapan yerler var mı acaba?

4 CEVAP

Duman14

Bedava değil ama fatih hayvan hastanesi ucuza yapıyor 1 kediye 122 veya 145 tl ydi sanırım normalde 1000-2000 yapan veterinerler var bence orayı denemelisiniz

Nayeli

Vetler 200-600 arası alıyor genelde dişilerde. Fatih'i bir çok kişi öneriyor bu sitede. Maddi imkanınız yoksa oraya götürebilirsiniz . Ben dişi kedimi oraya götürmedim çünkü çok zayıftı bünyesi ve kendi adıma sadece içimi rahatlatmak için sürekli gittiğim veterinere götürdüm . veterinerim yanından giriş yapıp ameliyat etti . Yani karın altı açılmadı . Kedim çok zayıf ve hassas bir yapıya sahip olduğu için iki haftada kendine geldi şu anda iyi çok şükür . Kesinlikle kısırlaştırma en doğru karar . Kediler inanılmaz derecede rahatlıyorlar ve daha sağlıklı ve size daha yakın oluyorlar

Hbbilda

Fatih'i bende araştırayım o zaman çok teşekkür ederim önerileriniz için

hazalsenol

Fatih çok çok iyi ben aradığımda bir yaşından önce kısırlaştırma yapmadıklarını söylemişlerdi. Ben de klinikte kısırlaştırdım o yüzden.iki kediniz var pazarlık etme ve açıkçası durumunuzu anlayacak bir veteriner mutlaka çıkacaktır