Hamster Hakkında Sorum Var

kopekhayrani

Hamster almayı düşünüyorum kedimle iyi anlaşırlarmı sizce olmazsa unutabilirim hamsteri kedimle dururmu?sizce

4 CEVAP

Gofretsla

Olmaz! Kedi ile fare aynı evde beslenir mi? Hayır!!!!! Sakın ne kadar ilk başta dost olsalar da kediniz bir güzel yer hayvancığı bu arada kuşunuza Gold wings vermeye devam mı ediyorsunuz?

kopekhayrani

Hayır

kopekhayrani

Kuşum kedimle sorun çıkardı kuşu kardeşim gibi sevdiğim güvendiğim benden küçük 16 yaşında istekli bu çocuğa verdim zaten şuanda petlerimde o yok

kopekhayrani

Fotosunu attı büyümüş gerçekten iyi baktığını düşünüyorum