Kedim İçin Yaş Mama Önerir Misiniz

ibisaski

Hangi mamalar kaliteli ve lezzetli

20 CEVAP

Gofretsla

Schesir
BRİT CARE ve altları
********* ürünleri
BOZİTA
Gimcat

yanik_kedi

gimcat çok güzel öneririm :)

Gofretsla

Felix market maması
İsrail malı
Nestle PROPLAN markasının
Sizce bu kaliteli mi?

yanik_kedi

Felix berbat bir marka asla kullanılmamalıdır!

Bozita öneririm epeydir kullanıyorum bizim minnak bayılarak yiyor. Ve iyi bir İsveç maması içim rahat bir şekilde alıyorum hiç değilse. kullanbilrsiniz tavsiye ederim.

hazalsenol

Felixin içindekilerini incelediğinizde şeker görürsünüz bu yüzden sağlıksız. Gimcat tavsiyem ancak carrefourda shela diye bir mama var çok zorda kaldığımda ben ondan da veriyorum içeriğinde diğer market mamaları gibi şeker yok

Gofretsla

Hazalsenol
Aynen:)

Puppy730

Brit Care'in yaş mamaları kedilerde öyle geçmiyormuş. Yanlış oldu kusura bakmayın. Sadece Brit Care olarak geçiyor. Bazıları güzel onunda.

Queeninannesi

Felix
Brit care
Gimcat

vhope

Felix markası uygun fiyatlı,çeşitli ve lezzetli benim eskiden kullanıp memnun kaldığım bir mamaydı.

Gofretsla

Siz memnun kalmış olabilirsiniz o zaman kedinize GOODY alın ona da çok iyi deyin

Felix, Goody önermem hatta aman ha! derim. Ama Bozita denmiş yukarıda bende kullanıyorum öneririm.

batuhantopcu

Schesir veya gimcat ikisi de safi etten yapılıyor. tavsiye ederim.

Carrefour da Miglior Gatto diye bir yaş mama görüyorum büyük konserve kutularda merak ettiğim için soruyorum o mamayı kullanan var mı ? Nasıl bir mama ? Üzerinde Türkçe hiç bir ibare bulunmamakta çünkü.