Pincher İrki Kopegimin Tuyleri Cok Mat Parlamiyor Parlamasi İcin Ne Yapmaliyim ?

Zeytinbaby

Kopegimin tuyleri cok mat parlamiyor pincher irki kopegim tuylerini nasil matligi gider

25 CEVAP

sosis

balıklı mamalar tüy kalitesini çok güzelleştiriyor.tabii iyi bir markanın mamasını kullanmanızı tavsiye ederim.

sosis

önereceklerim acana,orijen, n&d

Yavru_kedii

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz içeriğini ben çok beğendim:)

Gofretsla

Mamanizin markası?

HakanCanKinik

Mamadan kaynaklanan bir şey olduğu için tüylerin parlaması daha üst düzey Premium bir mama kullanmanı tavsiye ederim.

Zeytinbaby

Evet birakicaktim spectrumu fakat bulamadm burda kredi kartim yok olmadigi icinde netten sparis edemedm somonlu spectrum kullandm artik bi sekilde almam lazim kaliteli bir mama

Gofretsla

Fitminin içeriği bayağı iyiymiş %80 et oranı bencede kullanabilirsiniz
Bu arada internetten alın bence bir profine deneyin siz:)

Puppy730

İçeriği çok kötü. Sadece protein oranına bakmamalısınız mama değerlendirirken. Köpek beslenmesine uygun olmayan 8 besin var içinde.

Zeytinbaby

Profinenin somon patateslisini dusunuyorm bize hipoalerjik mama lazm

Puppy730

Brit Care daha uygun olabilir. Normalde olmamalı ama...

Gofretsla

Bence profine iyi seçim

Acana Pacifica veya Orijen Six Fish tavsiye ederim =)

Zeytinbaby

Spectrum kuzu etli

Zeytinbaby

Mamadan mi bilmiyorm proplanda yedi duzelmedi onericeginiz markalar varmi

HakanCanKinik

ProPlan yedikten sonra düzelmediyse Veterineriniz ile iletişime geçin bence...