Golden Cinsi Dişi Köpeğim Kızanda

golden cinsi dişi köpeğim 2.kez kızanda kanamanın bittiği gün (8.gün)diğer köpeğim olan goldenla çiftleşti çiftleşmenin üzerinden 5gün geçti hafif kanaması var şuan sebebi ne olabilir

4 CEVAP

Gofretsla

Neden çiftleştirdiniz!!!! Yavrular ne olacak!

sahiplendiriceğim bir yavru ben de kalacak.çok iyi bakacak birilerine vermeyi düşünüyorum ki çevremde hayvan sever arkadaşlarım var sorduğum soru hakkında bi bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

yanik_kedi

Kısırlaştırmak varken çiftleştirmek ilginç bi tercih :(

aslında köpeğim ilk doğumunu yapınca kısırlaştıracaktım 5 yavru verdi sağlıklı 2 aylık olunca yavrulardan 4ünü sahiplendirdim biri bende kaldı ve o 1 ay önce öldü ondan yeni bi yavru alıp bu sfer kesin kısırlaştırıcağım