Kaka Yapmadi

ceydatpcu

Kedim akşamdan beri srekli yedi içti fakat takip ettim hiç tuvaletini yapmadi kendim goturyrum koyuyrm içine belki yapar diye hemen geri çıkıyor smdide uyuyor bi srun yoktur degilmi

7 CEVAP

DidemCan

Soru şubat ayında sorulmuş?

EsmaKaram

veterınere goturmeden once bır cay kasıdı yada sırınga ıle agazına sıvı yag damlat eger tuvaletını yapmazsa veterınere gotur

Havanese_Siri

sorunun tarihine baktınız mı

Aydo11

Bilmiyorum ama bence veterinerine götürmelisin

patili

24 saat geçti mi üstünden canım ? brnim kedim de bazen 1.5 gün sonra yapıyor. özellikle bu aylarda yedikleri vücutlarına cok yarıyor tuvalete sık çıkmaları şart değil zaten. 24 saatte 1 kez idealdir. 1.5 günde 1 kez de kurtarır. eğer 48 saat olır da yapmazsa bir siyah zeytini iyice içini dışını yıka ekirdeğini çıkartıp. ez onu püre haline getir. kedoşunun agzını açıp damagına sür. hiçbirşeyi kalmaz. 2.si de evde koşmalı oyun oynat kakasını yapar zaten. telaş yapma canım

ceydatpcu

Aynen daha çok miniklerdi korkuyrdum:) normlmis gunde 1 yetrlymis tsk edrm hepnze :)

Nurrrrr

Oda sıcaklığında 2 kaşık yoğurt verebilirsiniz bu sindirimine yardımcı olucakdır ve haftada 1 kere rutin olarak verilen yoğurt kemik gelişiminede çok faydalı