Kedim Oyuncaklarını Mama Kabının Yanına Taşıyor Bu Ne Demek?

nunnajiina

Merhaba, bu zamana kadar hep merak etmiştim bi size danışayım istedim. Kedim oyuncaklarını mama kabına taşıyor sürekli. Bi mesaj veriyor ama ne anlamıyorum. Maması bitmiş de olmuyor genelde, hani bu konuya dikkat çekmek istedi desem. Mamasını sevmeme gibi sıkıntıları da yok.
Genelde komik bulup topluyorum bütün oyuncaklarını oradan ama ya önemli bişeyse ve bana bir şey anlatmak istiyorsa diye de içim içimi yiyor.
Bu konuda bilgisi olan var mı?

1 CEVAP

HakanCanKinik

Oyuncakları için güvenli bir yer olarak orayı seçmiş olabilir. Çünkü biliyorsun ki kediler oyuncaklarını saklamayı çok sever bende gerçekten merak edip bu konuyu internette araştırdım senin için söyleninenler tamda benim tahmin ettiğim gibi. Benim ki odasında bir dolap var onun altına saklıyor genellikle. :)