7 Aylık Kedime Babycat Mama Yedirmem Sakıncalı Mı

ayselkuss

Arkadaşlar kedim 7 aylık ama kilo alımı ve gelişimi geri kaldığı için royalcanin babycat vermek istiyorum sizin fikriniz nedir

6 CEVAP

Gofretsla

Hayır değil ama junior yemesi daha doğru olun benim yerime bıdığı

hazalsenol

Kittene geçmeniz gerekiyor baby cat ilk dört ay :)

Nayeli

Yanlış yönlendirmek istemem ama bebe mamalarında daha fazla içerik var diye biliyorum daha çabuk toparlamaz mı daha yoğun ürün de

Nayeli

Diğer arkadaşlar kitten demiş ama bn de animonda baby Paste almıştım kedimin kilo alması için

HakanCanKinik

Kitten vermelisin Baby Cat değil. Baby Cat'in içindeki besin değerleri senin kediye yetmeyebilir o yüzden.

HakanCanKinik

Kitten vermelisin Baby Cat değil. Baby Cat'in içindeki besin değerleri senin kediye yetmeyebilir o yüzden.