Köpeğim Sırtüstü İşiyor

Çok ilginç bir durumla karşı karşıyayım. İlk kez köpek bakmıyorum ama ilk kez başıma böyle bir şey geliyor. Oyun oynuyoruz mesela, heycanlanıyor ters sırtüstü dönüp o şekilde işiyor, üstüne çiş geliyor; sonra da mahçup mahçup siniyor. Daha 5 aylık, Golden Retriver. Psikolojisi mi bozuk anlamadım ki. Sürekli yaptığı bi şey değil ama bi kaç kere başımıza geldi ve bu durum bizi üzüyor; ne yapmalıyız bilen?

2 CEVAP

serry

Köpeklerin heyecanlanınca çiş kaçırmalarını normal sanıyorum

izzy

:) heycandan kaçırıyor sanirim