Kedim Yemekten Kesildi

Senasakar

Kısırlaştıralı bir haftayı geçti. Ama eski iştahı yok. Kısırlaştırıldıktan sonra 3 mama tabağı kadar bile yemek yememiştir. Yaş mamaya hiç dayanamazdı. Onu bile yemek istemiyor. Kocaman göbeği yok oldu :( onun için ne yapabilirim?

3 CEVAP

polo

bence veterineri ile görüşün bol su içmesini saglayın mama bi yere kadar ama su önemli belki veteriner vitamin destegi önerir sonuçta bir operasyon geçirdi geçmiş olsun bu arada

Nayeli

Dişi mi? Benim kedim tam iki hafta sonra kendine geldi ondan öncesini bir şey yemiyor diye delirmiştim

HakanCanKinik

Kısırlaştırdıktan sonra bir kaç gün yada bir kaç hafta düzenli yememesi normal yada hiç yememesi.