Acill Kedimi Kısırlaştırdım

Timewyrm

merhabalar ben bugün dişi kedimi kısırlaştırdım 2 kere kustu bunun normal olabilceğini söylediler narkozun etkisi geçiyo yavaş yavaş kedim boxta şuan dışarı çıkmak istiyor 2 kere çıkarttım çok mayhoş yürüyemiyor 2 adım atıp düşüyor uyumuyorda napmalıyım boxta mı kalmalı yoksa odada gezsin mi ve narkoz yüzünden mi yürüyemiyor acaba yara yeri acır mı dışarı bıraksam ne yapmalıyım bilmiyorum lütfen yardım edin

1 CEVAP

Badems

Hayır gezmesine izin verin kutuya kapamayın. Kusması çok normal ve iyi bir şey. Narkozu bu şekilde atacak, o şekilde yürümesi de çok normal. Narkozdan o sabaha kadar uyur zaten, sabahta normale dönmüş olur merak etmeyin. Yanınızdan ayırmayın ama, koltuklara çıkmak isteyecektir çıkamaz düşer bir yerine bir şey olmasın. Koltukların altlarına yastıklar koyun ki çıkarsa da eğer yastığa düşsün. Tuvaletini altına kaçırabilir, büyük bezler var bunlar için etrafa onlardan serebilirsiniz. Geçmiş olsun