Tatilde Kopegimi Nereye Bırakmalı

Tuanazingan

Ben yeni kopek alicam ama biz her yaz bir sureligine yurt disina cikiyoruz hic bir tanidigim hayvan sevmiyor kopegimi nereye birakmaliyim bildiginiz iyi bir yer var mi fiyatlari nasil? (Istanbul veya bursa civari) simdiden tesekkur ederim

6 CEVAP

corcx

O her zaman sizinle olmak isteyecektir. Olmadığı zaman üzülecek ve strese girecektir. Bunu düşünerek köpek alma fikrinizi bir kez daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Gofretsla

Kesinlikle bence köpek almamalısınız
Hem hayvana eziyet hem de o üzülecek

Duman14

Şuanki köpeklerinizi ne yapıyorsunuz?

Tuanazingan

İlginiz için teşekkürler artık yurt dışına gitmek yerine hayvan kabul eden otel bulurum.

Tuanazingan

Ikisini de sokakta bulduk sahiplandik. Fulcer Sahiplendikten 6 ay sonra genetik bir hastaliktan (adını hatırlamıyorum), Rozi yi de 3 ay sonra kanserden kaybettik. Profilimde hala duruyolar çünkü onlari hala çok seviyorum.

Tuanazingan

Onlar varken yaz mevsimine denk gelmedi o yuzden zaten pek tecrubeli degilim onlara cok kisa zaman baktim