İshal

ceydatpcu

Mama değişimi yaptım karstirarak veriyorum ama ishal oldu kuzularım vet aradım yeniyi verme eski mamasina don dzelince tekrar yavaş yavaş başlarsınız dedi ama çok ishaller ewde yapabileceğim bişe varmi haşlanmış patates yazıyordu biyerde ama karar veremedim buarada çok şu içiyorlar

4 CEVAP

HakanCanKinik

Mümkün olduğunca katı gıdalar vermeye yönel bu zamanlarda...

ceydatpcu

Sadece mama ve su veryrm zaten bugün vet gotrcem 4 5 gün oldu cnku

Queeninannesi

Haşlanmış patatesin içine haşlanmış pirinç koyup verebilirsiniz ya da makarna felan hepsini bir karıştırıp verebilirsiniz

ceydatpcu

Dayanamayıp patates verdim dün ama bi faydası olmadı ya