Yavru Kedi De Meme Tümörü Çıktı Yardım

Ahmetemind

6 aylık yavru kedimin meme kısmında şişlikler vardı. Bugün belediye veterinerine götürdük.meme tümörü olduğunu söyledi ameliyat İn onları açacağını İst Üniversitesi veterinerlik fakültesinde ameliyat olmasını. Söyledi. Mama olarak bona cibo veriyorduk royal canine geçeceğiz bu durumla karşılaşan olduğu yardımcı olabilir misiniz

6 CEVAP

Ahmetemind

Çarşamba kısırlaştırıldı bugün aldık veterinerden memelerinin şişkinliği inmiş ayrıca veterinerde 3 gün kalınca terk edildiğini sanmış sanırım eve gelince mutluluktan çıldırdı ilk defa kendini bana bu kadar sevdirdi ayrıca biotinli tüy dökülmelerine karşı vitamin aldık şuan gayet iyiyiz :)

yanik_kedi

Çok sevindirici bi haber :)

Ahmetemind

tümör değilmiş kızgınlıkta çiftleşmediği için hormanel bir hastalık olmuş hills a/d istedi yarın alıcaz salı yada perşembe kısırlaştırılacak

Gofretsla

ROYAL canın kullanmayın sakın kafanıza göre almayın VETERİNER size Hills k/D falan verecektir inşallah iyileşecek kuzumm

dollfacepersian

İşte bu gibi sağlık durumları ve psikolojileri için kısırlaştırın diyoruz. (Genel söyledim,size karşı kötü anlamda değil)
Çok geçmiş olsun. Tümör olmamasına çok sevindim. Bu tür hormonel hastalıkların daha daha ilerleyen yaşlarsa olduğunu sanıyordum.bu kadar küçükken de olabiliyormuş demek ki.
Umarım hızlıca sağlığına kavuşur yavrunuz

Ahmetemind

Aslında veterirnerde biraz şaşırdı önce hamilemi dedi daha sonra çok küçük mümkün olamaz dedi bugün kontrole gidip özel hills mama alacağız