Köpeğim Dışarıda Ki Herşeyi Yiyor

samual

Selam arkadaşlar 3 aylık bi köpeğim var. Dışarı çıktığımızda sokakta yerde ne bulursa yiyiyor. toprak, ot, dal parçaları, çöp, peçete falan ne bulursa. boğazına birşey takılacak yada midesini bozucak diye sürekli peşinden gidip ağzından alıyorum bunları. artık işkence gibi olmaya başladı köpeği dışarı çıkarmak istemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Teşekkürler.

2 CEVAP

Gofretsla

Tasmasindan hızlıca çekip şşşt diye kızın benimkide aynı kuş tüyü falan yiyor domuz gribi olacak diye korkuyorum

izzy

Benimki de oyleydi izmarit bile yiyordu sonra kus babam kus şükür etrafını tanidikca birakti herseyi simdi sadece yenecek seyleri yiyor :)