Kedime Bir Anda Bir Şeyler Oldu

Timewyrm

arkadaşlar yaklaşık 6 aylık erkek bir kedim var her şey yerli yerindeydi gayet oyun oynuyordu falan ama akşama doğru birden bir gözü kısılmaya beyazı çıkmaya başladı aniden yaklaşık 3-4 saat geçti sürekli gurluyor şuan ve kendini sarıp uyuyor kucağıma aldığımdada miyavlıyor ağlıyor arada bir ağlıyor öyle ses çıkarıyor bi anda nolmuş olabilir.yarın hemen veterinere götürcem ama korkuyorum :( bir gözünü çok az açabiliyor

2 CEVAP

Nayeli

:((((( sürekli gurlaması hasta olmasından da olabilir, kendini iyileştirmeye çalışıyor:( ya nöbetçi vet yok muydu yakınınızda? :(( nasıl şimdi bize lütfen haber veriinnnn

Timewyrm

şimdi daha iyi gibi birazcık yemek yedi acaba ergenlik dönemine girdiği için mi böyle yapıyor ya gözü gayet açık şuan :( çok korktum ama