Hala İsim Bulamadım:(

hayvankurtarma

arkadaşlar yazın nasip olursa Yorkshire terier ya da Amerikan cocker SAHİPLENİCEM ama hayla ikisine uygun ad bulamadın dişi olarak sahiplenicem lütfen yardım

31 CEVAP

dollfacepersian

Amerikan veya ingiliz cocker sahiplenme olarak bulabilirsiniz ama yorkie bulmanız çok zor sahiplendirme olarak

dollfacepersian

İsim olarak Türkçe mi yoksa yabancı bir dilde mi tercih edersiniz?

hayvankurtarma

teşekkürler peki sizin önerebileceğiniz bir isim varmı

dollfacepersian

Kopeğin ismi rahat algılanması ve sahip tarafından rahat söylenmesi için kısa ve öz olması en iyisi olur.
Alice,Sun,Carmen,Rose,Betty,Zoi,Angel ve Pufy . Pufy benim oğlumun adı,hem dişi hem erkeğe uygun bence:)

hayvankurtarma

çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için çok güzel isimler bulmuşsunuz betty ve pufy beğendim bide aklımda beyli var teşekkürler

gulsahbal

"Zilli" koyun. O cinslere çok yakışıyor bence :)

hayvankurtarma

teşekkürler

hayvankurtarma

yardımlarınız için teşekkürler

hayvankurtarma

İngilizce olabilir

dollfacepersian

Rica ederim. Siz anladığım kadarıyla yavru istiyorsunuz. İlk köpeğiniz olacağı için genç yada yetişkin eğitimlerini almış,sosyal bir kopek çok daha uygun olacaktır. Tercih eder misiniz acaba?

hayvankurtarma

İLK KÖPEĞİM DEĞİL

hayvankurtarma

  1. ya da 4. köpeğim diğerlerini kaybettim :( diğer köpeklerimide barınaktan almıştım hepsi kanser çıktı ve maalesef öldüler

hayvankurtarma

pardon yanlış yazmışım 5. veya 4. köpeğim

hayvankurtarma

bağışıklığını almış sosyelleşmiş bir köpek sahiplenicem zaten:)