Ödül Maması

Kedim için ödül maması almayı düşünüyorum önerileriniz ve tavsiyeleriniz neler ?

4 CEVAP

dollfacepersian

Gimcat,Brit Care,Profine,Natural Adrayms,Orijen öneririm. Hepsi doğal ve kalite ödül mamaları yapıyor

Ahmetemind

Gimcat iyidir kedim hep ödül mamasına hemde vitaminlerine çıldırıyor

Gimcat anti-hairball ödül mamasından alicam büyük ihtimalle. :)

simoda

Gimcat ödül çubukları ile dudak şeklinde olan denta-kiss kraker ve beuty kiss krakeri tavsiye ederim biri diş sağlığı için diğeri tüy sağlığı