Mama Değişimi Yardım

balinannesi

Merhaba arkadaşlar ilk zamanlar kedim için hills kullanıyordum sonrasında değiştirdim proplana geçtim ama kedimin hassas bi sindirim sistemi var uzun süre yediği zaman proplanda oldu bu dışkılamasının sıklığı ve sıvılığı arttı mesela mamayı vermeyi kestim evde kendi yaptıklarımdan verdim düzeldi.. Kuru mama konusunda bozitanın hassas sindirim sistemi olan kediler için mamasından almayı düşünüyorum sizce iyi bir mama mı kullanan var mı ben içeriğine baktım iyi geldi fakat yanılıyorda olabilirim yardımcı olursanız sevinirim

5 CEVAP

dollfacepersian

Tahıl alerji yapabilen ve hassas sindirimli kedilerin sindirmede zorlanabileceği bir besindir. Tahılsız mama kullanmanız çok daha iyi olur

dollfacepersian

Brit Care Lilly hassas sindirimli kediler için, kullanmanızı tavsiye ederim. Bozita'dan çok daha kaliteli,tahılsız bir mama

balinannesi

Tahıllı olması veya olmaması neyi değiştiriyor peki?

balinannesi

Peki teşekkürler ben ikisinden de denemek için isteyeceğim :)

dollfacepersian

Rica ederim:)