Golosi Mama

hayvankurtarma

sok. köpekleri için golosi mama uygunmu aç kalan köpeklere vericem

9 CEVAP

milodelisi

Sokak köpekleri için güzel bir mamadır. Ev köpeklerine verip memnun kalanlarda var.

hayvankurtarma

teşekkürler

Verebilirsiniz tabii ben kullanıyorum Golosi memnunum.

hayvankurtarma

tamam teşekkürler

kuru mama olarak Golosi kullanabilrsiniz. sokak hayvanı diye onları zararı dokunacak kötü mamaları almaktan kaçınmalıyız. golosi uygun fiyatına göre hem besin dengesi hemde içerik yönünden sıkıntı yaşatmayacak bir mama bence.

hayvankurtarma

Tabiki onlar skö diye onlara kötü mama almamalıyız onlarda can kötü mamalar onlarıda etkiler

Yavru_kedii

GOLOSİ bayağı iyidir:) ama sokak CANLARI İÇİN evde yaşayan evcil hayvanlarımız için içeriği hiç tereddüt kaliteli değil:(

hayvankurtarma

ne verebilirim hangi mama önerirsiniz