Hills / La Vital Mamalar İyi Midir

Yagmurclk5

Hills ve la vital ammaları hakkında ne düşünüyorsunuz? 1 aya kedim olacak ve internette doğru düzgün yorum bulamadım. Eğer bu ikisi iyi değilde royal canin kullanacağım kedim için

2 CEVAP

La Vital e aman bulaşmayın piyasada ki en kalitesiz mama sanırım 1 paket kullandım zamanında minigin en hareketsiz en çok tüy döktüğü zaman o zamandı.

Gofretsla

La vital kalitesizdir!!!!!
Hills sadece İDEAL BALANCE SERİSini öneririm kesinlikle hillsin diğer serilerine asla ama asla bulaşmayın