Bedava Kedi Evi!!

Duman14

http://www.evidea.com/trend-kedikopek-kulubesi-EKA001/p/386114

Yukarıda koyduğum linki instagramda buldum bedavaya kedi evi!!! Muhteşem değil mi annem gelir gelmez sorup sipariş edicem sokağa koycam ne kadar fazla kedi olmasada çöpten yemek arayan kediler var koycam 2 tane umarım atmazlar... her neyse sizde alabilirsiniz yanınada biraz mama ve su koyduk mu demeyin keyiflerine umarım bu link gerçektir instagramdan buldum siteyi ama henüz sipariş etmediğim için bilmiyorum yinede denemeye değer! :)

18 CEVAP

polo

kapıda ödeme olsa bende alacaktım sparişim yarım kaldı aslında çok saçma ücretsiz ürün sadece kargo ücreti diyorlar ücreti peşin istiyorlar madem kargo ücreti kargo gelince vermemize imkan tanısalar alırdım :(

pamuk18pamuk

Azönce sipariş ettim kargo ücreti olsa da güzel bir kampanya bence, teşekkürler bu arada paylaştığınız için :)

Duman14

Güncelleme: kargo ücreti 9 tlymiş şuan öğrendim ama bence yinede az alınabilir 2 tane alsanız 20 tl bir can için çok çok az hemde...

Duman14

Aynen o biraz kötü ;(

yanik_kedi

Paylaştığınız için çok teşekkür ederiz bende sipariş vermeyi düşünüyorum 3 yada 4 tane fazla olsun ki onlar atsın ben yenisini koyayım :)

ceydatpcu

Bende aldım hemen 2 tane parka koyarım ama ertesi gün orda olmycagi kesin

Duman14

Evet maalesef :( valla çekinmeyin ağız dalaşına girin önce insan olmayı öğrenmeliler benim arkadaşım tahtadan 8 bölmeli kedi evi yapıp koymuştu kadının biri kırmış bakkalın kamerasından bulmuşlar kadını gitmiş bir güzel haklamış kadını yenisini yapıcaksın demişler yok belim ağrıyor yok yaşlıyım ben demiş sonra arkadaşımda kırarken bir yerin ağrımıyordu demiş yine bahaneler bulmuş yapmamış işte böyle insanım diye geçinenlerde var...

pamuk18pamuk

Ben birşey söylemek istiyorum da sadece 1 tane alınmıyor mu? Ben 1 tane alabildim

Berkekaya01

Ne yazık ki bir çok insanın o kedi evlerini sokaklardan türlü bahanelerle kaldırıcağını biliyor insan. :/

pamuk18pamuk

Arkadaşlar ben kendi kedim için aldım ve birleştirmesi biraz zor olsa da bence güzel bir şey ve kedim de sevdi hatta şuanda içinde yatıyor

pamuk18pamuk

Fotoğraf atıcaktım ama cevap olarak fotoğraf atılmıyor

Ah keşke bana denk gelse o insanlar sürüne sürüne o evi yeniden yaptırırım. Belediyeyi bilgilendirin oraya yeni bir kedi evi koyucaklardir. Eğer ona da zarar verirlerse ve kisiyi fark ederseniz şikayetçi olun. Devlet malına zarar vermekten işlem görücektir.

meodurmus

ben aldım suntadan dı ama benımkı

ceydatpcu

Pamuk 18 tek seferde 1 tane alınıyor sonra siparişi yenileyip 2.yi alabiliyrsnz

mavibalik

Aldım bundan 3 tane farkı farklı yerlere koyup yanına bi kap mama ve su koydum içinde eski kazağıöı katlayıp koydum üzerine ZARAR VERMEYİN yazdım 2 gün sonra bi gittim inatla yapar gibi biri parçalanmış biri de yerinde yoktu. Ötesinden kedi yatıyordu ona ellememişler Allah'tan onu parçalayan insan eline ne geçti?! Sinir oldum.