Kedim Yaş Mama Yemiyor

simoda

Anket

Evet, verilmeli.
(7 oy)
Hayır, verilmemeli.
(1 oy)
Ev yapımı verilmeli.
(1 oy)
Toplam (9 oy)

Merhabalar,

6 aylık scottish fold cinsi dişi kedim yaş mama yemiyor. İlk zamanlarda schesir marka yaş mamayı haftada 1 veriyorduk severek yiyiyordu bir süre yaş mama vermeyi kestik, n&d kitten kuru mama kullanıyoruz son haftalarda scehsir denedim reddetti, bonita denedim reddetti en son gourmet denedim reddetti forever kuru mama :) sizce bu bir sorun mu? Yine de haftada 1 yaş mama verilmeli mi?

1 CEVAP

Puppy730

Hayır sorun değil. Yaş mama kullanmak petlerimizin ek besin alması umuduyla, biz hayvan sahiplerinin başvurduğu artık pek yararlı sayılamayacak bir yöntem. Son zamanlarda yaş mamalara olan güvenim iyice azaldı. En mantıklısı evde hazırlamak. Bana profilimden özel mesaj atarsanız size tarif verebilirim. (Tarif bana ve bu siteye ait olmadığı için herkese açık bir forumda paylaşmanın sıkıntı çıkarabileceğini düşünmeye başladığım için artık forumlara yapıştırmıyorum.)