Çok Ama Çok Acil Kafası Yarıldı

hayvankurtarma

kuşum biranda çıldırdı bağırarak duvarlara çarpmaya başladı ve kafası yarıldı hala hayatta burda kuşlardan anlayan iyi bir veteriner yok acill yardımmmm ölmez inşallah ölmez çabuk cevap verirmisiniz çok kanıyor peçeteyle sardım ama geçmiyor

13 CEVAP

yanik_kedi

Acil veterinere götürün !!! Önemli bişiyi olabilir

Kuşlardan anlayan veteriner yokta ne demek sizden veya bizden daha iyi anlıyodur vakit kaybetmeyin veterinere götürün

Gofretsla

Acil! VETERİNER!!!!!

Gofretsla

Rica etsem fotoğraf atarmisiniz yeni bir soru açıp?

yanik_kedi

Bence de fotoğrafını koyar mısınız kuşun meraktayım ?

hayvankurtarma

Oturduğumuz yerdeki bütün veterinere sorduk hepsi biz sadece köpek ve kedi cerrahıyız dediler en son da uzak biryerde vet. Bulduk kuşunuz stres yapmış çiftleşme zamanı gelmiş dedi ama yanında zaten dişi bir kuş var

hayvankurtarma

Şuan sakinleşti Allah a şükür kendine geldi yemek yiyor ama yinede tedirginim

Puppy730

Kafası yarıldı diyorsunuz ne yemeği? Uzaklık farketmez götürmelisiniz.

hayvankurtarma

Götürdük zaten yarın başka iyi bir vet. Bulup götürücez yemek yiyor dememin sebebi sabahtan beri yemek yemedi 5 6 saat yemek yemedi kafası yarılınca şimdi çok iyi kanaması durdu

hayvankurtarma

Tmm adi kuşumun kafasi diye geciyor

Gofretsla

Hani nerede

hayvankurtarma

Şimdi koydum

hayvankurtarma

Bakabilirsin