Kedimin Bıyıkları

drugfordeath

su kabının yanında 2 tane bıyık buldum. resmen kökünden kopmuş. daha önce benim gibi bulan oldu mu? veterinerlik bi durum mu sizce? :(

4 CEVAP

Bir kere koltukta bulmuştum bence hemen telaşa kapılmayın bir kaç gün daha gözlemleyin Bu süre zarfında mama kabınızın aralıkları varsa bunlara takılmış olabilir buna dikkat edin. Eğer sorununuz devam ederse veterinere gidin.

polo

kedilerde insanlar gibi bazı şeyler yenileniyor belli dönemlerde polonunda döküldü geçen ay yenileri çıktı bu arada benim şapşik oglum mumu koklamaya çalışınca kaş kıllarını yakmıştı çok komik görünüyordu ama onlarda çıktı

Queeninannesi

Benim kedimin bıyıkları da sürekli sonra tekrar çıkıyo bi sıkıntı yaşamadım

Ahmetemind

Benim bir kaç kere döküldü bıyığı dikkat edin mama kabı çok küçük olmasın kedilerin mamalarını sağlıklı bir şekilde yemesi için mama kabının bıyıklarını çarpmayacağı genişlikte olması lazım