Kedim 2 Kez Üst Üste Kustu

nildogcat

Bugün herşey normaldi fakat 15dk önce 1 kez kustu şimdi tekrar kustu açık kahverengi bir şekilde.Neden olabilir?Veterinere gitmemiz gerekli mi?

12 CEVAP

nildogcat

Çim kullanmıyoruz mamasını da yeni aldık tarihine bakarak alıyorum özellikle tüylü fakat kusmuğunda hiç tüy yoktu.

Gofretsla

Allah Allah ya:( neden oldu ki acaba? Bence yarın sabah bir VETERİNER kliniğine götürün

onurylcn

çok yemek yerse midenin kabullenmediği şeyler yerse normaldir günde 4 den fazla kusarsa zaten mutlaka veteriner .

gunes09

Benim kedim mamasını bütün bütün kırmadan yediğinde kusuyor taneler bütün müydü?

Gofretsla

Kedi çimi kullaniyormusunuz?

Mamasi bozulmus olabilir yada tuyluyse tuy yutmus olabilir

nildogcat

1 tane zeytin,biraz da malt yemişti onlar yapmış olabilir mi ki?:(

nildogcat

Arkadaşlar çok acil!KEDİMİN KAKASINDA KAN VAR...Veterinerimi aradığımda cumartesi günü yapılan iç-dış parazit damlasının yapabiliceğini söyledi..Siz hiç böyle birşey yaşadınız mı,nolursunuz yardımınıza ihtiyacım var...

onurylcn

isal mi kediniz mamasını değiştirdiniz mi ?

nildogcat

Hayır herhangi bir ishal durumu yok mama da değiştirmedik...

Nayeli

Kediniz nasıl oldu :((

nildogcat

Bağırsaklarında dışkı varmış.Yani kabız olmuş.Bağırsakları ince olmasa lağman yapacaklardı ama şükürler olsun ki yapmadılar 3 tane ilaç verdiler ilaçlarla atmaya çalışıyoruz bakalım ama daha iyi şuanda:)