Kedim Az Önce Beyaz Köpük Kustu Ne Yapmalıyım

burakcaglar

Merhaba ilk defa galiba kedim beyaz köpük kustu şimdi de mirildiyor canı açıyormuş gibi ne yapmam gerekiyor yardimci olur musunuz ne yapmam gerekiyor

3 CEVAP

IremGenco

Kediniz kaç aylık bilmiyorum ama kanlı ishal olabilir.Parazit de olabilir parazit hapları ihmal olduğu zaman kanlı ishale dönüştürüyor sonucu da pek iyi olmuyor. Ama en acili veterinere götürmelisin.Kedinin bir sıkıntısı varsa ancak o anlayabilir.Acil şifalar dilerim :(

burakcaglar

Cevabınız için teşekkür ederim veterineri aramıştım üşütmüş olabilir tekrarlarsa getirin demişti 1 kere kustu sadece bir şey olmadı

Nurrrrr

Önemsiz de olabilir önemli de direk veterinere götürmekde yarar var