Yardim Lazimmm

bendis94

merhaba,daha once bir sorumda degerliden bahsetmistim barinaktan alip veterinere goturduk yaralarina bakip dis parazit yazip gonderdiler ne ic parazitine ne kilosuna bakildi yuklude ucret aldilar daha sonra baska bir veterinere goturduk yemek yemediginden surekli uyudugundan bahsettik oda gecer dedi kimligini cikardi yolladi tahlil yapilmadi atesine bakilmadi bizde cok bilgili degiliz bu konularda veterinerin yonlendirip yardimci olmasini bekledik fakat hepsi bizi soyup yolladilar o yuzden Ankarada iyi bir veteriner ariyoruz yardimci olursaniz cok sevinirim

1 CEVAP

Beyazincir

gençlik hastalığına yakalanmış olabilir benimkinide dediğin gibi yaptılar taksit taksit parasını ödüyoz ama köpek öldü internetten araştırdım köpeğim destembere yakalanmış hastalığa yakalandımmı bir daha çözüm yok yavruma 2 aylık demişlerdi alırken meğersem 1 aylık anca anne sütü emmeyince bağışıklık sistemi bozulmuş