Soru Degil Öneri :)

polo

1 şubattan itibaren kedim polo evin farklı yerlerine çişini yapmıştı ve kokuları yok etmek için çok ugraştım keskin agır bir koku ama bi kaç gün önce en etkili çözümü buldum beyaz sirke ile yaptıgı yeri silip kuruttuktan sonra bir kaç damla nane yagı damlattım hem o tarafa bir daha gitmedi hemde o agır koku gitti ev eskisi mis gibi kokuyor şuan

1 CEVAP

Berkekaya01

Bende kabartma tozunu duymuştum ne kadar işe yarar bilmiyorum :)