Önemli Lutfen Okuyun

riberyyy

Merhabalar direk konuya girecegim 4tane kppegimiz vardi 2si calindi pitbull ve cocker cinsleri heryere ilanlari koydum tanidiklara hayvan sever gruplara ankara ovacik mahallesinde calindilar oralar tinerci cingen yuvalari benim dusuncem pitbulu calacaklardi dovusturmek icin cockeride gorduler onuda calalim satariz diye simdi asil sizden istediklerim benim icin degil baskasi icin degil sadece hayvanlar icin sagda solda gece vakti kopek dovusturen serseri gruplarini ihbar etmek insani bi gorevdiir ayrica basarili bi ihbar ile para odulude veriyorlarmis tesvik icin lutfen duyarli olalim cogu kisinin kopegini dostunu caliyolar bu nasil bi vicdansizlik yardimlarinizi esirgemeyin onlardan

3 CEVAP

batuhantopcu

Kesinlikle katılıyorum. Böylesine ciddi bir konuya değinip farkındalık yarattığınız için teşekkür ediyorum.

casperlimon

İstanbul gop'ta da pitbul dövüştürüyorlardı bir Aralar

riberyyy

Gercekten cok uzgunum ben bu kopegi 7aylikken sokakta buldum sahiplendim sonra 1ay sonra sahibi cikti zabitaymis biraz sıkıntı cikti ama bize verdiler biz daha iyi bi hayat sundugumuz icin normalde oyle bi hayvani calamazlardi cinside pitbul zabita mudurlugunun onune baglamislar kopegi hergun 50kisi sevmis hayvan yalaka olmus 3hafta once gene biri almisti zar zor bulduk diger 2 kopegimi kimseye sevdirmiyorum kimseye gitmesin kimsenin verdigini yemesin diye bulunacagini artik zannetmiyorum insallah bilincli biri bulur da o bakar tek istegim bu