Yadımcı Olursanız Sevinirim

pisi_pisi

arkadaşar merhaba bu sitede baktım fakat bulamadım bi yavru kedi sahiplenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

5 CEVAP

Hangi ildesiniz petlebi yuva arayanlar bölümünden ilanlara bakabilirsiniz veya barınakla iletişime geçip bir yavru sahiplenebilirsiniz.

Havanese_Siri

Bizim komşunun balkonuna kedi yavruladı gelip alabilirseniz olur çok sevimliler ama daha çok küçükler

pamuk18pamuk

Sosyal Ağ kısmından Yuva Arayanlar bölümüne tıklarsanız, nerede yaşadığınızı ve hangi hayvanı istediğinizi seçerseniz bir hayvan sahiplenebilirsiniz

DidemCan

Veterinlere sor bence ben öyle yaptım onlar yönlendiriyorlar zaten

aycacetin2472

Martin sonunda sokaklarda bir suru olur bir tanesini alabilirsiniz