Köpeğim Hasta Lütfen Yardım

samual

3.5 aylık bir köpeğim var 2 gündür enerjisi çok değişken nasıl anlatsam bilemiyorum. sabahları iştahsızlık başladı ve halsiz gözüküyordu sonra öğlen ve akşama doğru mamasını yedi ve hareketleri normale döndü şimdi tekrar hasta yemeğini yemiyor hareketsiz ve huzursuz ne yapsam bilemiyorum veterinerler kapandı sabahı beklemem lazım. nedir arkadaşlar sıkıntısı. ishal yok. kusma dün bir kez oldu. burnu biraz sıcak ve ıslak ateşimi var acaba ne yapıcam bilemiyorum düşüncülerinizi esirgemeyin.

3 CEVAP

samual

Bi ilgisi varmıdır bilmiyorum ama diş çıkartıyor köpeğim. öndeki alt üst 2şer dişi yok veterinere sordum normal dedi bebeklik dişlerini döküyormuş

Havanese_Siri

Aynı şey bizde de vardı üşütmüş olabilir

yanik_kedi

Veterinerinize danışın