Kızımın Patisi Demin Kapıya Sıkıştı!

betulerdem

Demin eve girerken kapının arkasına geçmiş menteşelerin ordan patisini sokmuş ben de kapatırken sıkıştırdım çok bağırdı ciyakladı resmen anlam veremedim ilk afalladım kaçtı saklandı patisini göğsünde tutuyor kendimi çok kötü hissediyorum partisine bakamadım saklandığı için buz falan tutsam mı sakinleştiği zaman yardımcı olun lütfen

6 CEVAP

Olur öyle ufak kazalar panik yapmayın. Kediler göründükleri kadar narin hayvanlar değillerdir. Bence sabahı bekleyin üstüne basamıyorsa veterinerinizle iletişime geçin.

betulerdem

En son baktığımda doğrulurken destek falan alıyor ama basmamaya çalışıyor genel olarak görünürde bir şey yok hemen veterinere götürüp bir de onun stresini yaşatmak istemiyorum ona ama ciyaklaması kulağımdan gitmiyor

Sakin olmanız gerekiyor böyle durumlarda ona dinlenmesi için zaman verin.

nildogcat

Veterinerinize götürmek yerine eğer telefon numarası varsa arayıp bir danışın bence.

onurylcn

Soğuk sıcak uygulayın ayağına aşırı şiddetli darbe gelmediyse kırık çıkık yok ise düzelir 3 güne elinizle kontrol edin.

betulerdem

Kapı biraz ağır bir kapı o yüzden endişeleniyorum. Şu an önceden delip kendine yer yaptığı koltuğun altında uyuyor sanırım o istemedikçe çıkaramam o yüzden press olayı zor olabilir şu an için