Köpeğimin Cinsini Ve Yaşını Bilmiyoruz Yardımcı Olabilirmisiniz?

berat423

Köpeğimiz muhtemelen sahibinden kaçmış ilan verdik sahibi bulunana kadar küçük dostumuza yardımcı olmak istiyoruz fakat cinsini ve yaşını bilmiyoruz yardımcı olurmusunuz.

5 CEVAP

Hangi cins olduğunu bilmiyorum ama kesinlikle bir pointer değil :) pointerlar ince uzun avcı köpeklerdir.

Pointer

Yavru_kedii

Obezite bir pointer:) eşşşek çoooook tatlı

berat423

Teşekkür ederim

nildogcat

Bana corgi melezi gibi geldi:)Çok güzelmiş maşallah.

Yavru_kedii

A ben karıştırmışım:) bana da corgi melezi geldi neden öyle bir şey söylediysem dalgınlık galiba:/