Kedinin Bakımını Yeterli Yapıyor Muyum?

Merhaba bana önerilerinizi yazarsanız sevinirim:)
Mama=whiskas kullanıyorum
Suyu çeşmeden veriyorum
Konserve mama olarak=Quik veriyorum
Kedimi çiftleştireceğim sizce sorun olurmu?
3-4 günde 1 tarıyorum

17 CEVAP

Gofretsla

Aman Allah! Durumunuz çok vahim:(
Whiskas kalitesizdir hem de iğrenç bir mama
Neden çeşme suyu veriyorsunuz!? O da can içme suyu verin
Konserve mamanizin markası da berbat hiç içeriğine baktınız mı?
Ciftlestirip yavruları satacaksınız büyük bir ihtimalle:( satın alma sahiplen!
Her gün taramalisiniz
Durumunuz çok vahim:/

Yavru_kedii

Whiskas kalitesizdir!
İçme suyu verin!
Quik berbat!
Tâbi tâbi çiftleştir sonra sat oh!
Her gün tara!
Neden PETSHOPTAN Satın aldınız!:(

arkadaşlar ben çeşme suyu içiyorum ama kedime hazır su veriyorum:))

Gofretsla

Allah sen sabır ver!

Gofretsla

Bu dediklerimi uygula lütfen
Acana orijen,N&D mama al
Hazır su ver
Konserve olarak BOZİTA alabilirsin
Satın alma sahiplen!

yanik_kedi

Whiskas = hayvan zehirleme
Yaş mama markanız berbat ötesi
Çiftleştirmek yerine kısırlaştırsaniz mesela :((

yanik_kedi

Çeşme suyu mu??elbette onlar da bizim sularımizdan içmeliler

Whiskas KALİTELİymiş ama aldığım petshop söyledi
Tamam!
Neden kedim çok seviyor
Tamam!
Hayvan başka nereden alınır!?

Herkese cevapları için teşekkür ediyorum:)
Siparişimi vereceğim acana aldım mama olarak
Her gün tarayacağım ve şimdiden hazır su vermeye başladım
Yaş mama olarak schesir sipariş ettim iyi midir? Veterinerle konuştum 1 hafta sonra kısırlaştırılacak ve düşündüm de onlarda can keşke PETSHOPTAN almasıydım:(

yanik_kedi

Böyle düşünmezniz çok hoş genellikle burada ki insanlar tersliyor ve kendi burnunun dikine gidiyor bu şekilde düşünüp uygulamanız beni çok memnun etti :) iyi akşamlar

Duman14

Kısırlaştırmak doğrudur ama çiftleştireceksenizde bu konuda bakılması gereken nokta kedinin çiftleşmesi değil yavrularıdır gerçekten mutlu huzurlu yaşayacakları ailelere gittikten sonra gerisi palavra mutlu olsunlar yeter ! :)

yanik_kedi

Ben yaş mama da brit care öneriyorum :)

Yanık Kedi:) teşekkür ederim ben o kadar dedim çok iyi mama deri kedi de sevince kullanmaya devam ettim bu arada schesir iyi bir marka değil mi?

Cidden mi?

:))