Kedim Bulduğu Herşeyi Yiyor

Ipekvarlik

Merhabalar. 8 aylık erkek bir kedim var. Eskiden çok yapmıyordu ama bu aralar yerde gördüğü en ufak şeyi bile yemeye başladı. Poşet, gazete, ufak iplikler... kedi çimi veriyorum, onu da yemiyor. Kusmuyor da. Bir veterinere götürmeli miyim? Yada kendisi dışkı yolu ile atıyor olabilir mi? Teşekkürler

2 CEVAP

Merhaba beş aylık bir kızım var benim de bulduğu her şeyi kaçırıyor hatta kulak çöplerinin bağımlısı ama yeme amaçlı yaptığını düşünmüyorum oyun oynamaya çalılıyor.Gördüğünüz zaman elinden alın yasak olduğunu bilsin .Çim yemiyorsa da çimi yemeğine karıştırabilir ya da direkt kedi çinli mamalar var onlardan alabilirsiniz:)

Ipekvarlik

Tamamdır çok teşekkürler... :)