Kedim Geceleri Miyavlıyor

ygmrs

kedim sürekli evi koklayıp geceleri miyavlıyo yardımcı olurmusunuz lütfen

5 CEVAP

senemkaraca

Eger kedinizi eve ilk kez almis ve geceleri miyavliyorsa sorun cozulebilir.Kediler ilk ve ilk birkac gece miyavlayabilir,hatta size uyku bile vermez.Hayvansever olarakta dogal olarak kendinizi kotu hissedersiniz.Cozum ise ilk geceyi evinize alismasi icin sabredin ve alistirmaya calisin. Eger kediniz yalniz ise miyavlar kendini yanliz hisseder ilk gece birakin yaninizda yatsin kuvetini ve yemini odaya koyun eger kedinin bulundugu yerde bir kum kuveti varsa kediler asla diskisini baska yere yapmaz.Akilli kayvanlardir herzaman yaptiktan sonra ustunu kapatirlar.ondan yana korkunuz olmasın..

Duman14

Dedikleri gayet doğru benim kedimde öyle yapmıştı

Yavru_kedii

Kısırlaştırıldı mı?

HakanCanKinik

Bunları nerden biliyorsun internetemi yazdın?

Yavru_kedii

HakanCanKinik
Arkadaşımız yardım etmek istemiş sakin....