Acil Acil Acil!!!!!! Sokakta Can Buldum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhaba hamile bembeyaz bir kedi buldum ama ne yapacağım bilmiyorum ayağı yaralı!!!! Veterinere gittik ama ek bir şeyler yapmak istiyorum veteriner Hills mama verdi onu kullaniyoruz check-up yapıldı idrar yolları sorunu çıktı. Kakasinda parazit var ve TASMALI! Atılmış belli ek olarak neler yapmaliyim?

6 CEVAP

yanik_kedi

Fotoğraf koyabilir misiniz acaba çok merak ettim :)

HakanCanKinik

yanik_kedi

Aynen bende çok merak ettim. Yavrularınıda atarmısın bir de.

HakanCanKinik

  • Eğer dışarıda kirlenmişse ilk olarak temizletebilirsin.

  • Aşılarının hepsini yaptırmayı unutma.

  • Yaralı ayağı içinde Veteriner bir çözüm bulacaktır pansuman felan...

  • Ek vitamin takviyesinde bulunmayı unutma, mamanın dışında bir çok vitamin kaynağı var.

  • İdrar yolları sorunu için Veteriner zaten bir şey söylemiştir.

  • Hamile olduğu için yavruları doğunca eğer bakabiliyorsan bir tanesini al evine annesinin yanında kalsın eğer bakamazsan hepsini sahiplendir dışarı atma ama.

Bu kadar diyeceklerim. Kedinle mutluluklar, sağlıklı bir yaşam için ona iyi bak...

az önce doğurdu arkadaş şimdiden 2 sahip bulduk kuzulara 5 tane çıktı
Aşılar 2 gün sonra başlanacak
Gimcat multivitamin siparişi verdim
Evet onerdi
Asla sokağa atmak ömürlük dostum oldu artık:)
Teşekkürler!!!

Yavru kedilerin 3 ü sahiplenildi zaten 1 abla aldı 3unu kedinin fotoğrafını koyan çünkü kameram bozuk koymak istesem Raquelle'in fotoğrafını da koyardim emin olun

:))