Hills Konserve Tavuklu Yaş Mama

Duman14

Hillsin mamasında domuz eti var mı??

9 CEVAP

Domuz eti çok yararlı ve severek yedikleri bir ürün. Çekinmenize gerek yok =)

Yavru_kedii

Var evet ayrıca acana pork and butternut da var o da domuz etli yedirin birşey olmaz biz önceki dostuma veriyorduk ara sıra

Duman14

Aslında yedirmek istemiyorum domuz etli hani hediye geliyor ya bir şey aldığınızda onlardan var 4 tane ne yapacağımı düşünüyordumda

Hayvan sonuçta demekki beğeniyorlar ki içine domuz eti koyuyorlar:)

Puppy730

Domuz eti kedi ve köpeklerimiz için düşündüğünüzden çok çok daha önemli ve iyi bir besin kaynağıdır.

HakanCanKinik

Domuz eti olan bir şeyi Türkiye'ye sokmazlar diye düşünüyorum ama...

Ahmetemind

Evet var içindekilere bakarsanız görürsünüz fakat bir sorun olmaz hayvanlar için domuz eti gayet salıklıdır ayrıca hills kaliteli bir marka hasta kediler diyet vb şeyler için ayrı ayrı çok güzel mamaları var

Ahmetemind

Evet var içindekilere bakarsanız görürsünüz fakat bir sorun olmaz hayvanlar için domuz eti gayet salıklıdır ayrıca hills kaliteli bir marka hasta kediler diyet vb şeyler için ayrı ayrı çok güzel mamaları var

yanik_kedi

Evet var ama hayvanlar için sağlıklı bir ettir domuz eti çekinmenizi gerektirecek bisiy yok :)