Kedimin Sırtındaki Yara

Ecetrzgl

Bugün farkettimki kedimin sol karın çevresinde bir kabuk bağlanan yer vardı bu sabah veterinerime gösterdim diğer kedimin ısırmış olabileceğini yada biryere çarpmış olabileceğini söyledi biraz enfeksiyon kapmış ama önemli deği dedi antibiyotik krem sürdük eve gelince yaladı yaladı kabuğunu düşürdü batikon ve antibiyotik krem sürdüm bende tekrar hala yalıyor sizce bu ne olabilir daha önce diğer kedimdede olmuştu ama onunki geçti

4 CEVAP

aycacetin2472

Yalamasını onleyin.dahada acabilir yarayı

Ecetrzgl

Aslında bir bakımdan yalaması hem iyi hem kötü sonuçta kendini temizliyor ama ben bunu sormamıştım yinede teşekkür ederim.

aycacetin2472

Bsy deyil. Yani.bizimki.oyle bi yarasini ufacikken kocaman yapmisti yalaya yalaya o yuzden dedm :)

milodelisi

Oyuk mu orası? Bir kedi ısırığı yaparmı o kadar, hiç aklım ermiyor. Veteriner önemli bişey değil demiş, ama bence cidden derin bir oyuksa iltahaplanmadan mudahele gerekebilir. Kremle geçecek gibi gözükmüyor.