Tavşanım Ve Yavruları

Herkese merhaba kısa zaman önce ölmek üzereyken bulduğum tavşanım şansı dişi sanmıştık fakat erkek çıktı ve birde pamuk adında dışı tavşanım kısa zaman önce yavruları oldu ben gördüğümde yavrular tuylenmisti internetten arastirdigimda pek bilgi bulamadım internette 8 hafta sonra yavruları ayirmam gerektiği yazıyor sizce doğru mu birazcık bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

5 CEVAP

Keşke kısırlaştırsaydiniz! Ayrıca tavşan dışarıda beslenmez öğrenin araştırın ya!

kopekhayrani

Karamelkopuk kimseye aldırmayın fotoğraflar söylüyor zaten ne kadar iyi baktığınız ı maşallah.

Yo ben gayet iyi öğrendim ve araştırdım gayet de güzel bakıyorum vallaha

Ayrıca tavsanlar özgürlüklerine duskundurler bana kalırsa en iyi yer bahçe evde kapalı kalmalarına iyidir

Teşekkür ederim