Kopegimde Kepeklenme Var Veteriner Hipoalerjenik Mama Onerdi Bulamadim Ben

Zeytinbaby

Hipoalerjenik mama yerine brit care sensitive yedirsem sizce duzelirmi kepeklenmesi ve tuylerinin matligi?

9 CEVAP

Profine ın çoğu maması hipoalerjeniktir, bir bakabilirsiniz.

Yavru_kedii

Evet aynen ama brit carea devam

panpo

öncelikle alerjisi neye karşı onu öğrenmelisiniz genellikle alerjiyi tahıllı mamalar tetikler tahılsız her hangi bir mamaya geçip durumu kontrol etmelisiniz

profine AL bence

Hoppala

Petcurean GO denemekte fayda var. İçerik olarak diğerlerinden oldukça daha iyi fakat içinde yulaf var. Firmadan ücretsiz tester isteyebilirsiniz.

Wyomng

brit care ürünlerinin bir çoğu hipoalerjenik ürünlerdir, ben de brit care kullanıyorum hem fiyat olarak hem içerik olarak memnunum mama adlarında Hypo-Allergenic yazıyor bu ürünleri deneyebilirisiniz.
geçmiş olsun
https://www.petlebi.com/kopek-mamasi/brit-care

Havanese_Siri

brit care hypo-allergenic alın bence

Zeytinbaby

Brit care sensitive kullaniyoruz suan kepeklenmemiz biraz gitti dermosent damlada kullancagiz insallah tamamen gecicek

Zeytinbaby

Brit care sensitivede hpoalerjenik aldigim mama ewet fiyat olarakda uygun