Balıklardan Anlayanlar Bir Bakarmısınız

kopekhayrani

Beta ile melek yaşarmı (merakımdan soruyorum yanlız)

7 CEVAP

senemkaraca

hayır sakın ! beta ile melekbalığı bir arada yaşayamaz..

Aman arkadaşım benim öyle birşey ima etmek haddim değil. Eğer öyle anlaşıldıysa gerçekten özür dilerim. Ben balıkların özelliklerini söyledim sadece. balık beslerken önemli olan mümkün olduğunca doğal ortamlarını taklit etmek o yüzden farklı bölge balıklarının birlikte beslenmesini doğru bulmuyorum ben ;)

bırısı asya dıgerı guney amerıka balıgı, melek balıgı dusuk ph su balıgı beta sert su balıgı,Beta cok agresıf melek cok narın bı balık, sızce yasar mı

Yavru_kedii

Asla!! Ayrıca betayi bardakta beslemeyin plastikte de beslemeyin fanusta hiç beslemeyin 20 litrelik akvaryum yeter ona

kopekhayrani

Betamızı bardakta beslemiyoruz

Yavru_kedii

Beslediğinizi söylemedim ki:) sadece yapmamaniz gereken bir davranışı söyledim:)

kopekhayrani

Olsun:)haydangelenadam lafı getirip döndürüp gerizekalı dermiş gibi cevap vermenız kalbimi kırdı