Vmp Tablet Almayi Dusunenler Bakabilir Mi ?

bendis94

merhaba hasta bir kopege gecici yuva oldugumuz zaman almistik ilac kaldi 86 tl verdik isteyen olursa 50 tl'ye gonderebilirim 50 tablet vardi 41 tane var icinde sadece 9 tanesi kullanildi kediler icinde kullanilabilir

12 CEVAP

Luckyssss

Beyza kaç yaşındasın sen çocukmusun acaba yardımcı olacaksan yaz dogru duzgun bi şekilde

patili

yazıp bir de kendi beğenmiyor mu, çıldırmamak elde değil :))

Havanese_Siri

katılıyorum, üst üste birsürü soruya gereksiz cevaplar veriyor bi de :/

Beyazincir

gerek yok

Luckyssss

Aynen ya sadece birinde degil herkeste öyle yapmıs yok dogoyu bana ver kedi sende kalsın falan ne kadar ayıp

Merhaba ne işe yarıyor

Havanese_Siri

takviye vitamin

kedilikizzz

Beyazincir ayrıca aylar önceki sorulara cevap yazıpta anasayfaya düşürmezseniz sevinirim. Yeni sorulan acil olan sorular hep gerideki sayfalara düşüyor.

Ben kullanmıştım gayet güzel ama tabi fazlası ćok iyi değil masasının içine koyun 1 ya da 2 hafta kullanın sonra biraz ara verin bence ama iyi bir marka olduğunu düşünüyorum :))

Pardon ben soruyu yanlış okumuşum nasıl bir vitamin diye okumuştum herkesten ćok özür dilerim

patili

kaliteli bir marka. açılımı Vitamin Mineral Protein olarak geçiyor. Destek amaçlı bir ürün. ilaç değil. Ama konuyu açan kişi son kullanma tarihini ve içini de fotografa çekip eklerse almak isteyen insanlarda güven problemi olmaz.

Havanese_Siri

01.06.2018 son kullanma tarihi