Gim Cat, Trixie, Beapher Sizce Hangisi?

tulaycan

Kedime malt macun ve multivitamin alacağım internette pek bilgi bulamadım. Sizin deneyimlerinize göre hangisi daha sağlıklı hangi markayı tercih etmeliyim?

8 CEVAP

Hepside 1. kalitedir fark etmez istediğini seçip alabilirsin

tulaycan

Peki teşekkürler.

Hoppala

Trixie içinde şeker ve ne olduğu belirsiz yağlar (katı ve sıvı) mevcut. Aynı şekilde Gimcat ürününde de bu yağlar yani bitkisel yağlar mevcut. Bunun palmiye yani palm yağı olma olasılığı yüksek. Dolayısı ile malt yerine çim daha iyi bir seçim olur.

Yavru_kedii

Hoppala
Yıllardır kullanıyorum ben trixie ürünlerini
Kesinlikle TRİXİE öneririm

tulaycan

Peki kullanma şekli olarak nasıl veriyorsunuz? Haftada üç gün yemekten önce mi vermeliyim maltı bir santim.

tulaycan

Buarada şeker gimcat in birçok ürününde var galiba kediler dayanamıyor çünkü evde gimcat ödül çubukları vardı baktım içinde şeker var. Beapher için ne düşünüyorsunuz.

panpo

dr.clauders kullanıyoruz

pinarcuk

beaphar kullanıyorum ben hergun 2 şer santım kadar hergun verıyorum ıran kedım ıcın