Genel Kontrol

Queeninannesi

Merhaba. Yarın kedimi veterine götüreceğim. Aslında hiç bir sorunumuz yok ama ben yinede içine dışına baksınlar istiyorum. Çok tüy döküyo çünki. Daha önce yaptıran oldumu. Kan alıp tahlil mi yapıyorlar yoksa sadece dıştan mı bakıyorlar ?

6 CEVAP

hazalsenol

Bu aralar mevsim geçisi olduğu için tüy dökümünün artması normal. Veterinerim on beş gün önceki kontrolümüzde söyledi.

Yavru_kedii

Onu veteriner bilir:)
Siz her ay götürmelisiniz zaten? Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

hazalsenol

Tabi en iyisini veterineriniz bilir.

Ben kan tahlili yaptırmıştım. Fip falan ne varsa bakıyorlar iyi oluyor

Havanese_Siri

haazalsenol'un da dediği gibi bu sıralar tüy dökmesi normal benim bile HİÇ tüy dökmeyen köpeğim (tarağında bile kalmazdı) az da olsa tüy dökmeye başladı

Elviss

Benim kedim de normalde çok tüy dökmezdi ama şu ara felaket döküyor sanırım şuan egzama olduğu için ama umarım geçince böyle dökmeye devam etmez