Tavşan!

hayvankurtarma

Kuzenim yavru tavşan almış ve hiç birşey bilmiyor ona sürekli ıspanak vermisler isal olmus isal oluncada bana sordu bende herseyi yanlis yapmissin dedim ustelik sulugu bile yok tavşana suluk talaş ve kuru ot aldim ve ona bu tavşan yanlız yaşamaz üzüntüden hastalanir dedim ve bu hayvan ev hayvanı değil toprak eşelemesi gerekiyor dedim birkaçtane daha bilgi verdim haftasonu ben alicam onceden tavsan baktim bilgiliyim evimiz bahçeli bahçeye büyük tavşan evi yaptıricaz ve zaten babam yanına 3 4 tane daha tavşan alıcaz sizce daha ne yapmalıyım??

6 CEVAP

Yavru_kedii

Hayvancağız işkence çekiyor resmen!

hayvankurtarma

Lütfen bakarmısınız eksiğim varmı ne yapabilirim

Luckyssss

Kuzenine de öğret yanında olsun sana oda yardım eder 3-4 tanesi ile baş edemezsen tek basına aslında bi kaç arkadaşında varsa onlarla da beraber bakabilirsiniz

hayvankurtarma

Evet onada öğretmeliyim haklısın ilk hayvanı çünkü şimdiden bilgilendirmeliyim oda hayvanları çok seviyor tavşanını akşam koynuna alip konuşuyor üstüne örtü örtüyor üşümesin diye prensesim diyor:))

hayvankurtarma

Ölmüş!!! Tavşanı balkonda yağmurun altında unutmuşlar!! Burda şiddetli bir yağmur yağdı şimşek çaktı :(((((