Acil! Whiskas Kedi Maması

SelinTuksal

Kedilerimin maması bitmişti annem de idareten whiskas kedi maması almış. Yedirmelimiyim kediciklerime?

9 CEVAP

pamuk18pamuk

Bence çok abartıyorsunuz bence o kadar da kötü bir mama değil ben kedime kullanmıştım ve gayet güzel yedi yani hemde geçiciymiş yani belki sürekli olması sağlığı için iyi olmayabilir çok bilgim yok ama yani bu kadar abartmayın lütfen

Yavru_kedii

Sadece 1-2 günlüğüne
Acil kargo siparişi verin ve çabucak lütfen!!!
Yanlız kedilerinize verdiğiniz diğer mamalari alıştırmak çok zor olacak çünkü whiskas kalitesizdir bağımlılık yapan bir mama

pamuk18pamuk

Ayrıca whiskastan sonraki mamaları da yedi pek sorun olmadı yani bağımlılık anlamında söylüyorum

Bir iki günlüğüne yaş mama vermenizi tavsiye ederim whiskas kötü etkiliyor anında.

yanik_kedi

Acill sipariş verin yada petshoptan numune paket alın asla kullanmayın midesini bozabilir

aycacetin2472

Suan bnde ayni durumdayim. Mamalar geldi alamadim tekrar gitmis fitmaya. sali gunune kadar. Wiskasla idare edeceyiz:(

Ahmetemind

çok fazla vermeyin hiç olmadı kendiniz etli bir şeyler yapın migros tan aldıysa bir daha kine whiskas yerine felix alın felixin içeriği mükemmel değil içinde sadece %4 et var fakat whiskas gibi bağımlılık yapmıyor

Benim babam yas mama al dedigimde yanlislikla whiskas almisti ama kedim asla yuzune bakmadi yemedi mamayi hala duruyo suan posetinde bos bos allatin kucuk bisey sokaktaki kedilere kedimin yemedigi mamalari koselere insanlar zarar vermeden kedilerin yiyebilecgi yere koyun yesinler ben oyle yapiyorum

tika_waylan

Felix yas mama ile degistirebilirsiniz yas mama verin 2 gub kargi gelene kadar tavuk haslayin yagsiz pirincle ya da onu verin. Whiskas goody kimi zaman midelerini bozabilir tabi kediye gore degisebilir.