Köpeğim Mutsuz

Guneess

Bu sıralar çok mutsuz gibi. Sürekli dışarı çıkartamıyoruz aca bu yüzden mi. 1 yaşında ve ne yapıcağimı bilmiyorum

3 CEVAP

Duman14

Günde kaç saat ve hangi aralıklarla çıkarıyorsunuz ve sizden ricam bana mamasının markasını dışarıd akullandığınız tasmayı ve bu kanıya nerden vardığınızı açıklayabilir misniz?:))

Guneess

Kullandığımız mama N&D haftada 4-5 kez çıkarıyoruz. Kullandığımız tasma boynunu kaplıyo fakat belden bağlanıyo tasmayı çektiğimiz zaman boynuda çekiyo yani. Eve geldiğimiz zaman çok mutlu oluyo fakat bi süre sonra koltuğa oturuyo etrafa bakıyo keyifsiz gibi ve mamasınıda çok acıktığında yiyo 1 ay once mamasını değiştirdik profine tavuklu aldık fakat onu da beğenmedi

Duman14

Profine'ı sevmemiş olabilir N&D ye geri dönün ve tanıdığım çoğu köpek sahibi günde 2 kere çıkarıyor sabah ve akşam olmak üzere yani haftada 14 kere yapıyor bu tuvalet ihtiyaçları için çıkarıyorlar tasmayı çok çekmeyin liderlik sizde olsun ama canınıda acıtmayın