Balık

Anket

Lepistes
(4 oy)
Ramirezi
(0 oy)
Melek Balığı
(0 oy)
Siyah Moli
(0 oy)
Beta
(6 oy)
Hayalet Balığı
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Sizce akvaryumda beslemek için hangi tür balık iyidir?

4 CEVAP

Ayse_naz_G

ben beta besliyorum fanusta 2 haftalığına tatile gittik ve evde kimse yoktu yem vermedik geldiğimizde ölmemişti susuzluğa dayanabiliyorlar bize veren adam yarım saatte bir solungacına tükürsen yine yaşar demişti onun dışında 300-400 tane lepistesim vardı 1 metrelik akvaryumda hepsi birbirini yedi en son saydık 43 tane kalmıştı bizde birine verdik beta besliyecekseniz eğer başka balık almayın öldürür:/

Yavru_kedii

Ben Japon besliyorum ayrıca da Beta besliyorum:) beta çok sadık bir balık

Castielthecat

Lepistes in hem bakımı çok kolay hem de çok dayanıklılar. Yalnız mutlaka yavruluk vb almanızı öneririm. Çünkü tek seferde 50 yavrunuz olabiliyor birden.

Çiklet beslemenizi de tavsiye ederim. Tek başına yaşamayı seven (etçil olduğundan arkadaşlarının kuyruklarını yer) çok tatlı bir arkadaş ve onlar da dayanıklı olduğundan iyi bakıldığında uzunca bir süre arkadaşınız olabilirler.

Gozdetemizel

Meleklerle moli&lepistes ayni akvaryumda guzel yasiyo denemistim.ancak moli ve lepistes yavrulayinca facia basliyo :)